Přívěsky

Přívěsky dodají vašemu řetízku půvab i šmrnc. Šperky, které vidíte v naší nabídce jsou ručně vyráběné ze starého stříbra vykoupeného z vesnic na okraji Indicko-Pákistánské hranice. Případně z nového stříbra nakoupeného ve stříbrných dolech za hranicemi s Pákistánem.

Jedná se o šperky nejvyšší kvality s obsahem 98,2 % stříbra (ověřeno českými klenotníky).

Přívěsek s masivním labradoritem
Akce Výprodej
790 Kč –51 %
390 Kč

Tento výrazný šperk je osazen masivním labradoritem. Pro svůj opalizující vzhled může být labradorit přiřazen všem energiím, planetám a elementům.Je to vysoce mystický a...

Kód: 528
Přívěsek Maharaní
Akce Výprodej
710 Kč –45 %
390 Kč

Přívěsek Maharaní dodá vzhled indické kněžny. Maharaní je titul indické panovnice nebo také manželky mahárádži. Přívěsek je ozdoben barevnými sklíčky.   

Kód: 525
Výrazný přívěsek s perlovým tyrkysem
Akce Výprodej
790 Kč –51 %
390 Kč

Tento výrazný šperk se bude skvěle vyjímat na každé významné akci. Spojení stříbra, perly a modrého tyrkysu vám přinese mnoho obdivných pohledů. 

Kód: 510
Vílí přívěsek s drahými kameny
Akce Výprodej
540 Kč –46 %
290 Kč

Přívěsek ve tvaru víly s barevnými kameny. Víly jsou nablízku všude, kde najdete květiny, stromy, trávu, zvířata, vodu a čisté lidské srdce. Příroda je pro víly polem...

Kód: 495
Přívěsek ve tvaru hroznu vykládáný růžovým turmalínem
Akce Tip Výprodej
395 Kč –52 %
190 Kč

Hledáte vhodný šperk jako dárek nebo vlastní ozdobu na svatbu či ples? Lesk kamenů zaujme na první pohled a jemné barvy uchvátí oči kolemjdoucích. 

Kód: 201
Přívěsek ve tvaru kapky s tyrkysem
Akce Výprodej
290 Kč –42 %
169 Kč

Tyrkysový kámen je srdcem této stříbrné kapky zdobící dekolt ženy. Provedení přívěsku a vzdušný design se hodí k jemným typům žen a dívek. 

Kód: 195
Sada tepaných stříbrných šperků s úlomky malachitu - náušnice, přívěšek a prsten
Akce Tip Výprodej
1 735 Kč –54 %
790 Kč

Sada staro-stříbrných šperků obsahuje pár náušnic, přívěsek a prsten. Každý šperk je osázený několika kameny malachitu.   Každý kousek je originál   ...

Kód: 162
7 položek celkem