Mentolová směs na těžký žaludek

Směs výborná na bolavý žaludek, pocity těžkosti nebo přejedení. Chuť je podobná antiperlím, ale lahodnější a zcela přírodní. Obsahuje třtinový cukr, mátu, kardamon a kmín.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 138
199 Kč
Kategorie: Směsi koření
Hmotnost: 0.05 kg
Položka byla vyprodána…
zaludek
Tip

 

Popis:

Směs výborná na bolavý žaludek, pocity těžkosti nebo přejedení. Chuť je podobná antiperlím, ale lahodnější a zcela přírodní. Jednou ze složek koření je máta, ta obsahuje mentol a menthon. Dalším léčivým kořením je kmín, který patří mezi nejstarší koření v Evropě. Obě rostliny mají blahodárné účinky na činnost trávicího ústrojí,  povzbuzují vylučování trávících šťáv, zmírňují křeče, působí protizánětlivě a proti nadýmání.

 

Složení:

Třtinový cukr, máta, kardamon a kmín. Bez chemických ošetření, přidaných konzervantů a dochucovadel.

 

Hmotnost: 50 gramů

Koření je nutné po otevření řádně skladovat, aby si uchovalo svou vůni a chuť. Jak správně skladovat koření Made in India poradíme v článku tady. 

 

Původ: Jodhpur, Indie

 

Dodavatel: 

Koření pochází z malé rodinné firmy v Jodhpuru, kde se tradice pěstování a zpracování koření dědí už v páté generaci. Firmu dnes vedou dcery majitele. Ženy mají v Indii jiné postavení a málokdy vedou nějakou firmu. Svým nákupem podporujete jejich působení v Indii. Více o příběhu 7 sester najdete na blogu

 

 

 

 

 

 Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: