Indická Masala

Jedna z nejpoužívanějších směsí v indické kuchyni. Obsahuje chilli, koriandr, kurkumu, pepř, muškátový oříšek, hřebíček, skořici a kardamon. 

hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
26.1.2022
Skladem
Kód: 117/050
135 Kč
Kategorie: Směsi koření

 

Popis: 

Jedna z nejpoužívanějších směsí v indické kuchyni. Indická Masala dodává orientálním jídlům tradiční chuť známou z restaurací. V Indii si směs každá domácnost upravuje podle tradičního rodinného receptu. Jedná se o chuťově výraznou směs, která se hodí hlavně na přípravu marinád a pečeného masa.

 

Složení:

Chilli, koriandr, kurkuma, pepř, muškátový oříšek, hřebíček, skořice, kardamon. Bez chemických ošetření, přidaných konzervantů a dochucovadel.

 

Hmotnost: 100 gramů / 200 gramů

Koření je nutné po otevření řádně skladovat, aby si uchovalo svou vůni a chuť. Jak správně skladovat koření Made in India poradíme v článku tady >>

 

Původ: Jodhpur, Indie

 

Dodavatel: 

Koření pochází z malé rodinné firmy v Jodhpuru, kde se tradice pěstování a zpracování koření dědí už v páté generaci. Firmu dnes vedou dcery majitele. Ženy mají v Indii jiné postavení a málokdy vedou nějakou firmu. Svým nákupem podporujete jejich působení v Indii. Více o příběhu 7 sester najdete na blogu >>

 

Recepty:

BIRYANI Z MANALI

 

 

Informace o dodavateli: Ms.Neelam, MV SPICES, Shop No.107, Naisarak Road, Jodhpur, India