Čajové koření Chai Masala

Směs pro přípravu toho nejlepšího indického čaje Chai Masala, jde o slazený černý čaj s mlékem a kořením. Kromě toho, že výborně chutná, pomůže zahřát se a hodně rychle zažene virózu či bolest žaludku. Čaj v Indii plně nahrazuje kávu, s naším čajovým kořením si vykouzlíte pravý indický nápoj, který vás po ránu postaví na nohy a probudí i ty největší spáče. 

Varianta
Můžeme doručit do:
27.10.2020
Skladem (2 50 g)
Kód: 108/050
119 Kč
Kategorie: Směsi koření

 

Popis:

Směs pro přípravu toho nejlepšího indického čaje Tchaj Masala. Kromě toho, že výborně chutná, pomůže zahřát se a hodně rychle zažene virózu či bolest žaludku. Indický čaj s mlékem je sladký, ale velmi silný. S čajovým kořením lehce dosáhnete té pravé chuti. V Indii čaj plně nahrazuje kávu, šálek po ránu vás rychle povzbudí a dodá energii i těm největším spáčům. 

Příprava: 2 hrnky vody, 1 čajová lžíce čajového koření, 2 lžíce cukru -> 5 minut vařte -> přidejte mléko (není nutné) -> vařte další 3 minuty -> sceďte -> dobrou chuť

 

Složení:

Kardamon, skořice, zázvor, muškátový oříšek, černý pepř a hřebíček. Bez chemických ošetření, přidaných konzervantů a dochucovadel.

 

Hmotnost: 100 gramů / 200 gramů

Koření je nutné po otevření řádně skladovat, aby si uchovalo svou vůni a chuť. Jak správně skladovat koření Made in India poradíme v článku tady. 

 

Původ: Jodhpur, Indie

 

Dodavatel: 

Koření pochází z malé rodinné firmy v Jodhpuru, kde se tradice pěstování a zpracování koření dědí už v páté generaci. Firmu dnes vedou dcery majitele. Ženy mají v Indii jiné postavení a málokdy vedou nějakou firmu. Svým nákupem podporujete jejich působení v Indii. Více o příběhu 7 sester najdete na blogu

 

Recepty:

PRAVÝ INDICKÝ TCHAJ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: