Biryani - směs na rýži

Směs je dokonalá pro přípravu rýže. Obsahuje skořici, hřebíček, muškátový oříšek, pepř, muškátový květ, zelený kardamon, černý kardamon. 

hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 105/050 105/200 Zvolte variantu
–12 % - až –12 % 119 Kč 299 Kč od 119 Kč
Kategorie: Směsi koření
biriany
Tip
–12 % - až –12 %

 

Popis:

Směs je dokonalá pro přípravu rýže. Stačí nasypat čajovou lžičku koření na rozpálený olej a orestovat, aby se uvolnily lahodné silice. Následně přidat rýži, aby se také orestovala, zalít vodou a připravit tradičním způsobem. Výsledek je naprosto vynikající. Biryani patří k těm méně pálivým kořením a obvykle je používáno do pokrmů, kde je rýže či zelenina vařená společně s masem.

 

Složení:

Skořice, hřebíček, muškátový oříšek, pepř, muškátový květ, zelený kardamon, černý kardamon. Bez chemických ošetření, přidaných konzervantů a dochucovadel.

 

Hmotnost: 100 gramů / 200 gramů

Koření je nutné po otevření řádně skladovat, aby si uchovalo svou vůni a chuť. Jak správně skladovat koření Made in India poradíme v článku tady. 

 

Původ: Jodhpur, Indie

 

Dodavatel: 

Koření pochází z malé rodinné firmy v Jodhpuru, kde se tradice pěstování a zpracování koření dědí už v páté generaci. Firmu dnes vedou dcery majitele. Ženy mají v Indii jiné postavení a málokdy vedou nějakou firmu. Svým nákupem podporujete jejich působení v Indii. Více o příběhu 7 sester najdete na blogu.

  

Recepty:

BIRYANI Z MANALI

 

 

Informace o dodavateli: Ms.Neelam, MV SPICES, Shop No.107, Naisarak Road, Jodhpur, India 

Zpět do obchodu