Hnědý bavlněný šátek

Bavlněný indický šátek s korálky, pečlivě ušitý a ručně tištěný razítky v dílně neziskové organizace Sambhali.

 

Každý šátek je originál

  • 100% přírodní bavlna
  • Každý šátek je ručně vyrobený s ručními potisky
  • Skutečně velký šál - cca 60 x 160 cm
  • Snadno ho uvážete na mnoho způsobů

 

Nákupem pomáháte zlepšit životní podmínky znevýhodněných žen.

Skladem
Kód: 668
Značka: Původ: Jodhpur
690 Kč –43 % 390 Kč
damsky bavlneny satek hnedy 2 detail zindie.cz
Akce Výprodej
690 Kč –43 %

100% kvalita

Tento šátek je ze 100% přírodní bavlnyJe ručně zpracovaný a ručně potištěný v dílně neziskové organizace Sambhali v Jodhpuru. Šátek zdobí třásně z korálků.

Bavlněné šátky jsou stále jedny z originálních rukodělných indických komodit. Protože zde zásadně působí lidský faktor, nikdy nenajdete dva zcela stejné šátky.

V indických dílnách osobně vybíráme originální kousky. Kvalita a výjimečnost výrobků pro nás mají stejnou váhu jako důstojné pracovní podmínky těch, kteří jim dávají duši.

 

Pomáháte znevýhodněným ženám a jejich dětem

Sambhali Trust je indická nezisková organizace z Jodhpuru, která si za cíl dala zlepšit životní podmínky znevýhodněných žen. Kromě projektů v terénu také provozuje chráněné dílny, kde vznikají tradiční rádžasthánské panenky, tištěné šály, obaly na notebooky, batohy a jiné textilní výrobky. Všechny výrobky z těchto dílen mají visačku se jménem té ženy, která výrobek ušila. 

 

Péče o bavlněný šátek

Perte ručně ve vlažné vodě. Před prvním použitím doporučujeme šátek vyprat. Několik prvních praní může šátek pouštět barvu, proto jej perte odděleně a nenechávejte dlouho namočený. Žehlete při nízké teplotě.

 

 

Rozměr: 60 cm x 160 cm

 

Zpět do obchodu